Ostatnie wpisy

Jak zadbać o swoje mięśnie podczas treningu? Czym jest anabolizm mięśniowy?

Booster azotu to preparat przeznaczony dla osób, które chcą w sposób efektywny rozbudować masę mięśniową. W ofercie producentów znajdują się środki uniwersalne, o dowolnym czasie suplementacji, jak i te o przeznaczeniu przed- i potreningowym. Zobaczmy jak działa booster i czym się kierować przy jego wyborze.
Booster to energia dla mięśni. Być może nie będziemy odczuwać jego bezpośredniego działania na układ nerwowy, ale nasze mięśnie tak. Dzięki zwiększeniu stężenia tlenku azotu we krwi, booster działa jak pompa, dostarczająca do mięśni niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów. Warto więc połączyć jego suplementację z innymi preparatami.
Wśród boosterów znajdziemy różnego rodzaju kompleksowe mieszanki, mające na celu wzmocnienie mięśni i ich przyspieszony rozrost. W dodatkach zawiera się węglowodany oraz proteiny, które tworzą odżywczą całość. Czas na suplementację boosterem wybieramy sami. Jeśli chcemy, aby wpłynął on przede wszystkim na siłę naszych mięśni i ich rozrost – zażywamy go przed treningiem, jeśli natomiast chodzi nam o aktywną regenerację – po treningu.